ComboFix 18.8.8.1 İndir

ComboFix 18.8.8.1 İndir

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (5 MB)

Antivirüs yazılımları, kötü amaçlı yazılımlara karşı önlem alsa da bazı durumlarda bu yazılımlar işletim sistemini ve bilgisayarı kötü etkileyebiliyor. ComboFix programı trojan, rootkit, adware, spyware ve malware gibi birçok farklı türdeki kötü amaçlı yazılımları temizleyebilen bir program.

Yazılımın ortaya çıkış sebebi amvo.exe olsa da programın geliştiricileri zamanla diğer virüslere karşı da önlem aldılar. ComboFix, antivirüs programlarının aksine 1 kez kurulup çalıştırılabilecek bir program. ComboFix sürekli bir güvenlik sağlamasa da zaman zaman çalıştırılıp temizlik yapabilen başarılı bir yazılım.

Programın tek kötü yanı, ileri seviye bilgisayar kullanıcılarına hitap etmesi. Program derinlemesine taramalar yaptığı için, ComboFix çalıştırılmadan önce antivirüs programları da dahil olmak üzere tüm programların kapatılması gerekiyor. Yine ComboFix temizleme aşamasında bazı programlara ve driver dosyalarına zarar verebildiği için program çalıştırılmadan önce gerekli önlemlerin alınması gerekiyor.

Klasörleri büyük ölçüde değiştiren bir virüs olan amvo.exe, kullanıcıları bezdiren bir virüs. Bu virüsü temizleyebilen en önemli programların başında ise ComboFix geliyor. Program çalıştırıldıktan sonra bilgisayarda hiç bir işlemin yapılmaması gerekiyor. Tüm süreç bittiğinde detaylı bir rapor size sunuluyor.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar