CopyTrans Shelbee

CopyTrans Shelbee

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (6.44 MB)

CopyTrans Shelbee, iTunes’a ihtiyaç duymadan bilgisayarlarınız üzerinden iPhone ve iPad‘lerinizde yer alan tüm verileri yedeklemenizi sağlayan ve aynı zamanda ihtiyacınız olduğunda bu verileri geri yükleyebildiğiniz yararlı ve ücretsiz bir program. Kullanımı son derece basit olan programı indirdikten sonra herhangi bir yükleme işlemi olmadan direkt açabiliyorsunuz. Daha sonra iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak yedekleme yada geri yükleme işlemlerinden birini seçerek devam edebiliyorsunuz.

iPhone’larınız üzerinde yer alan uygulamaları, dökümanları, mesajları, rehber bilgilerini, takvim bilgilerini, kamera ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları pratik bir şekilde yedekleyebileceğiniz programın alternatiflerinin ücretli olmasından dolayı bir adım öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde iPhone ve iPad’lerinizdeki tüm veri ve bilgileri düzenli olarak yedekleyerek, istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalmanız durumunda istediğiniz bilgileri geri yükleyebiliyorsunuz.

Yedekleme yapacağınız verilerin nereye yedekleneceğini siz belirliyorsunuz. Dilerseniz bir USB belleğe yada harici hard diske verilerinizi yedekleyerek tamamen güvende olmalarını da sağlayabilirsiniz.

iPhone ve iPad’iniz varsa, cihazınızdaki tüm verilerin güvende ve tekrar erişebilir olmasını istiyorsanız CopyTrans Shelbee’yi ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar