Dailymotion Games

Dailymotion Games

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (2.6 MB)

Dailymotion Games uygulaması, Android mobil cihazlarda kullanılabilecek bir Twitch alternatifi diyebilirim ve kullanıcıların kolaylıkla en sevdikleri oyunlara dair canlı yayınları izlemelerine olanak tanıyor. Böylece canınız sıkıldığında dünyaca ünlü oyuncuların oynayışlarını izleyebiliyor ve keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan ve rahatça kullanılabilen bir arayüzle gelen uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiğini de unutmamak gerekli.

Uygulama içerisinde her an oyunlara dair çok sayıda canlı yayın keşfetmek mümkün. Dilerseniz karşınıza çıkan yayınları hemen izleyebiliyor, isterseniz de sevdiğiniz oyunları aratarak o oyunlara dair steamleri görüntüleyebiliyorsunuz. 3G gibi bağlantılarda kotanızın bitmesinden korkuyorsanız daha düşük görüntü kalitesi seçeneklerini kullanarak kota harcamasını en düşük düzeye getirmek de mümkün. Böylece her kullanıcıya yönelik opsiyonların yeteri kadar sunulduğunu söyleyebilirim.

Videoların izlenmesi esnasında herhangi bir zorluk olmaması ve mobil cihazların pek de zorlanmaması sayesinde kesintisiz bir seyir keyfi sunulabiliyor. Android için native olarak üretilmiş olan video playerın bu husustaki katkısı çok büyük.

Elbette canlı yayınları sadece oyunların adına göre değil, yayıncıların adına göre de aratabiliyor ve hemen izlemeye başlayabiliyorsunuz. Bilgisayar başında değil de rahat bir yerde otururken oyun yayınlarını seyretmek isteyenlerin beğenecekleri alternatiflerden birisi olduğunu düşünüyorum.

Eğer Twitch gibi servislerin canlı yayın olanaklarından hoşlanıyorsanız Dailymotion Games uygulamasına göz atmadan geçmeyin derim.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar