Edera Efsanesi Hikaye Kitabı

Edera Efsanesi Hikaye Kitabı

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (41 MB)

Edera Efsanesi, oldukça ilginç Android uygulamalarından bir tanesi olarak karşıma çıktı ve diziler izlemekten yahut hikayeler okumaktan keyif alan kullanıcıların ilgisini çekecektir. Hem yerli bir yapım olması hem de ücretsiz olarak sunulması nedeniyle denemek isteyebileceğinizi düşündüğüm uygulama, Edera adlı genç bir büyücünün maceralarını konu alıyor ve bunu hem Türkçe hem de İngilizce dil seçenekleri ile bizlere sunuyor.

Aslında bir uygulamadan ziyade hikaye kitabı oyunu olarak nitelendirebileceğim Edera Efsanesi, barındırdığı çok sayıda karakter, diyalog, güzel hazırlanmış grafikler ve ses öğeleri sayesinde mobil cihazlarda mümkün olduğunca güzel bir deneyim sunuyor. Tabii ki uygulamayı tabletleri üzerinden kullananlar bu konuda biraz daha şanslı olacaklardır.

Hikaye bakımından ele alındığında ortalama bir düzeyde olduğunu söyleyebilirim. Lakin bu hikayenin aktarımı konusunda herhangi bir sorunun mevcut olmaması ve tutarlılık sebebiyle Edera Efsanesi’ne hakkını vermek gerek.

Uygulamayı kullanırken basit tasarlanmış kontroller sayesinde sayfa geçişlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirerek daha sonraki sahnelere ilerlemek mümkün. Özellikle çocuklarınızı zararlı içeriklerden uzak tutarak fantastik bir evrende geçen güzel bir hikayeye dahil etmek istiyorsanız uygulamaya göz atmanızı öneriyorum. Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir performans sıkıntısıyla karşılaşmadık fakat cihazında az depolama alanı ya da bellek olan kullanıcılar bu konuda ufak tefek sorunlar yaşayabilirler.

Yerli yapımlar arasında bu türde ilklerden bir tanesi olduğu için Edera Efsanesi’nin gelecekteki güncellemelerinde daha fazla içeriği de kullanıcılara sunacağına inanıyorum.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar