General English 1

General English 1

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (18 MB)

General English 1, DynEd tarafından geliştirilen ve toplamda 3 ayrı uygulamadan oluşan başarılı bir İngilizce öğrenme uygulaması. Dünya genelinde 10 milyondan fazla üyeye sahip olan DynEd, farklı ve etkileyici çözümleri yöntemleri sayesinde İngilizce öğrenme sürecinizi daha başarılı kılıyor.

Uygulamanın 1, 2 ve 3 olmak üzere 3 farklı sürümü mevcut ve her 3 uygulama da Beginner seviyesindeki İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Daha üst bir seviyedeyseniz farklı uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Kendi başınıza İngilizce çalışma imkanı sunan General English, günlük olarak İngilizce çalışmanızı ve düzenli olarak bir yapı oluşturmanızı sağlıyor. Eğer çalışmalarınızda başarılı olursanız 12 saat sonra yeni bir çalışma açılıyor. Yazma, okuma, dinleme, konuşma ve gramer gibi tüm gerekli detayları içeren uygulama sayesinde güzel bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz. Fakat tek başına bir mobil uygulama da yeterli seviyede İngilizce öğrenmek için yeterli olmayacaktır elbette.

Uygulama tüm ders verilerinizi kaydederek telefonunuzun başına bir şey gelmesi ihtimaline karşılık yedeklemektedir. Böylece telefonunuz kaybolsa, çalınsa yada formatlansa bile İngilizce derslerinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde tek başınıza başlangıç seviyesindeki İngilizcenizi geliştirmek istriyorsanız General English 1 uygulamasını mutlaka kullanmanızı öneriyorum. Bu uygulamadan sonra serinin 2 ve 3. uygulamalarını da indirerek devam etmelisiniz.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar