General English 2

General English 2

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (21 MB)

General English 2, 3 uygulama serisinden oluşan İngilizce öğrenme uygulamalarının 2. uygulaması. Android platformu üzerinde bulunan uygulamalar sayesinde tüm kullanıcılar İngilizcelerini düzenli olarak geliştirerek, doğru yöntemler ile İngilizce öğrenebiliyor.

DynEd’in geliştirmiş olduğu General English uygulama serileri birbirlerinin devamı niteliğinde olup, tam etkili olabilmesi için 3 farklı uygulamanında tamamlanması gerekiyor. Uygulama içerisinde günlük olarak ilerleme kaydederek İngilizce’nizi geliştirebiliyorsunuz.

DynEd tarafından doğruluğu kanıtlanmış olan yöntemler ile İngilizce öğrenmeye kendinizi hazır hissediyorsanız, uygulamaları şiddetle indirmenizi tavsiye ederim. Serinin her 3 uygulaması da başlangıç seviyesinde İngilizce bilen kullanıcılara ynelik hazırlanmış. Bu nedenle İngilizce’niz daha iyiyse uygulamaları kullanmanıza gerek yok. Eğer İngilizce seviyenizi merak ediyorsanız, DynEd’in geliştirici adresine giderek kendinizi test edebilirsiniz.

Uygulama üzerinde görselli sorular, testler, okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleri gibi pek çok farklı alan bulunuyor. Her biri ile yaptığınız çalışmaları pekiştirerek İngilizce’nizi düzenli olarak geliştirebilirsiniz. 

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar