General English 3

General English 3

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (19 MB)

General English 3, DynEd tarafından beginner seviyesinde İngilizce sahibi kullanıcılar için hazırlanan uygulama serisinin son uygulaması. İlk 2 uygulama üzerindeki dersleri tamamladıktan sonra bu uygulamaya geçiş yapabilirsiniz. İlk 2 uygulamayı kullandıysanız farketmişsinizdir ki, oldukça farklı yöntemler ile İngilizce’niz zamanla gelişim gösteriyor.

Günlük olarak kendinizi geliştirmenizi sağlayan uygulama, siz derslerinizi başarılı olarak tamamladıkça 12 saatte bir yeni dersler sunuyor. Böylelikle İngilizce’nizin temellerini oldukça sağlam atmış oluyorsunuz. Fakat şunu da bilmelisiniz ki, tek başına bir mobil uygulama tam anlamıyla dil öğrenmek için elbette yeterli değil. Fakat başlangıç seviyesindeki kullanıcılar bu 3 uygulama ile kendilerini oldukça geliştirebilir.

Dünya üzerinde 10 milyondan fazla üyeye sahip olan DynEd, beynimizin en iyi şekilde dil öğrenme yöntemleri üzerinde gerekli araştırmaları yaparak, kişilerin en iyi ve sağlam şekilde İngilizce öğrenebilmesi için gerekli dersleri ve uygulamaları sunuyor. Siz de İngilizce’nizi geliştirmek istiyorsanız, hem General English uygulama serilerini hem de DynEd’in diğer uygulamalarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamaları sitemizden indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinde İngilizce çalışma imkanını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Üstüne basarak söylemem gerekiyor ki, General English 1, 2 ve 3 uygulamalarının hepsi Beginner yani başlangıç seviyesinde İngilizce bilen kullanıcılara yönelik hazırlanmış. Bu nedenle hiç İngilizce bilginiz yok ise yada çok daha üstbir seviyedeyseniz uygulamalar sizin için yararlı olmayacaktır. eğer başlangı seviyesinde bilginiz varsa uygulama sayesinde geliştirebilirsiniz.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar