Hürriyet Mobil

Hürriyet Mobil

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (7.5 MB)

Hürriyet Mobil uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en son haberlere en kısa zamanda erişmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve böylece gecikme yaşamadan Hürriyet üzerinde yayınlanan haberler mobil cihazınıza geliyor. Tabii ki uygulamanın bu işi gerçekleştirebilmek için sunduğu çeşitli araçlar da mevcut ve bunlara hemen göz atarak başlayalım.

Uygulama içerisinde bulunan sol menü sayesinde ilginizi çekebilecek haber kategorilerini hemen görebiliyorsunuz. Ayrıca üye girişi yapan kullanıcıların kendilerine özel kategori sıralamaları yapması ve o kategorilerde bulunan haberlere hemen ulaşmaları da mümkün. Dolayısıyla uygulamanın bir haber uygulamasından beklendiği kadar kişiselleştirme seçeneği sunduğunu söyleyebilirim.

Elbette haberlere yorum yapmak, diğer kullanıcılarla etkileşime girmek ve haberleri sosyal ağlarınızdan paylaşmak gibi seçenekler de yine Hürriyet Mobil içerisinde var. Uygulamada bulunan haberleri siteye yönlendirilmeden direkt olarak okumak oldukça güzel ancak maalesef bazı galeri ve içeriklerde hala web tarayıcı benzeri bir arayüzden siteye aktarılmak sıkıcı olabiliyor.

Uygulama çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor ancak devamlı olarak 3G bağlantınızı kullanmanız kotanızın düşük olması halinde sıkıntılara yol açabilir. Bu nedenle mümkün mertebe Wi-Fi ağlarından bağlanmanızı öneriyorum.

Türkçe haber içeriklerine kolay ve etkili bir şekilde erişmek isteyen kullanıcıların Hürriyet Mobil’e göz atmalarını öneriyorum.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar