Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (8 MB)

Open Broadcaster Software kullanıcılara internet üzerinden yayın yapma – streaming konusunda yardımcı olan ücretsiz bir stream yazılımıdır.

Açık kaynak koduna sahip olan bir proje olan Open Broadcaster Software kullanıcılara videolar kaydetme ve canlı yayın yapma imkanı veriyor. Program aracılığıyla internet üzerinden multimedya dosyalarını internet üzerinde yayınlayabiliyor ve bu yayınları bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software yayın yapabilmeniz için farklı servisleri desteklemekte. Open Broadcaster Software kullanarak YouTube, Twitch, iNSTAGIB.tv, DailyMotion, CashPlay, CyberGame ve Hitbox servisleri üzerinden canlı yayın yapabilmektesiniz. Open Broadcaster Software kullanıcılara farklı kaynaklardan video kaydı yapabilme imkanı veriyor. Dilerseniz Open Broadcaster Software kullanarak slayt gösterileri yayınlayabiliyor, yazılar ekleyebiliyor, oyun görüntülerini yayınlayabiliyor veya webcam görüntülerinizi yayınlayabiliyorsunuz. Bunun yanında masaüstünüzde çalışan bir uygulamayı kaydederek yayınlayabilmektesiniz.

Oyun videosu yayınlama konusunda size yardımcı olacak Open Broadcaster Software’in sahip olduğu güzel bir özellik uygulamanın videolarınızı yayınlamadan önce size nasıl görüneceklerini gösteren bir önizleme moduna sahip olması. Bu sayede küçük ayarlamalar yapabiliyor ve videolarınızın en iyi şekilde görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software video ve ses yayınları için detaylı kalite ayarları sunuyor. Farklı kodlama seçeneklerinin yer aldığı Open Broadcaster Software videoları yayınlayacağınız çözünürlüğü belirleyebilmenin yanında yayın yapılacak monitörü seçme, kare hızını (FPS) belirleme imkanı da veriyor. Mikrofon ayarlarınızı da uygulama üzerinden yapabilir, mikrofon güçlendirmeyi açıp kapayabilir, kısayol tuşlarını belirleyebilirsiniz.

Open Broadcaster Software kendi ayarlarınızı farklı kalıplar halinde kaydedebilmenize imkan tanıyor ve farklı yayınlar için kullanacağınız ayarlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlıyor.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar