Runlator

Runlator

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (101.38 KB)

Runlator programını kullanarak bilgisayarınızda açılmasını istediğiniz dosya ve programları zamanlayabilir, böylece bilgisayar başında olmadığınızda da işlemlerinizin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle indirme programları gibi her zaman kullanmak istemediğiniz ancak belli vakitlerde (gece gibi) çalışmasını istediğiniz programlar için ideal bir uygulama diyebilirim.

Zira bilgisayarı açık bıraktıktan sonra programları her zaman çalıştırma fırsatımız olmuyor ancak Runlator ile bu sorun kolayca çözülüyor. Program içerisinden zamanlamak istediğiniz programın adresini giriyorsunuz ve hangi tarihte açılmasını istediğinizi belirtiyorsunuz. Bilgisayarınız açık durduğu sürece Runlator istenilen uygulamaları o tarihte açabiliyor.

Aynı zamanda daha önce zamanladığınız programların bir listesini tutması sayesinde herhangi bir nedenle yeniden aynı programı zamanlamak istediğinizde herşeyi yeniden girmenize gerek kalmıyor ve tek yapmanız gereken liste içerisinden seçim yapmak oluyor. Programın ücretsiz ve kolay kullanılır olması ise diğer artılarından bir tanesi.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar