StopAd – Reklam Engelleyici İndir

StopAd – Reklam Engelleyici İndir

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (2 MB)

İnternet sitelerinin birçoğu verdikleri hizmeti ücretsiz olarak vermelerine rağmen emeklerinin karşılıklarını reklam gelirleriyle karşılamaya çalışırlar. Bazı internet siteleri bu durumu abarttığı için reklamlardan dolayı herhangi bir yere tıklamak veya ilgili hizmeti almak neredeyse imkansızdır. StopAd gibi yazılımlarla mayın tarlası gibi internet sitelerini tertemiz sitelere dönüştürebilirsiniz.

Başarılı bir reklam engelleme programı olan StopAd sayesinde internet sitelerindeki reklamları tek tıkla engelleyebilirsiniz. Tarayıcı fark etmeksizin her türlü reklamları engelleyebilen bu program tamamen ücretsizdir.

Bazı sitelerdeki reklamlar sebebiyle tarayıcılarda çökmeler meydana gelmektedir. StopAd ile Banner, Popup ve diğer reklam türlerini bu yazılım sayesinde engelleyebilir ve bilgisayarınızın kaynak tüketimini bile azaltabilirsiniz. Veri kullanımını da azaltmanın yanı sıra pil tüketiminde bile yardımcı olan reklam engelleyici programlar arasında StopAd’nin popülerliği de oldukça fazladır.

Reklam engelleme özelliğinin yanı sıra kişisel bilgileri engelleme ve aktif bir internet korumasına da sahiptir. Kısacası bu programla hem reklamları engelleyebilir, hem daha güvenilir sörf yapabilir hemde sörf yaparken kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar