TSR Copy Changed Files

TSR Copy Changed Files

 • Bu Programı Oylayabilirsiniz :
  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
  Loading...
 • Editör Puanı :
 • Hemen İndir

  (994.86 KB)

TSR Copy Changed Files isimli bu ücretsiz yazılım Windows kullanıcılarına üzerinde değişiklik yaptıkları dosyaları kolayca taşıma imkanı sağlıyor.

Program temel işlevi itibariyle sadece değişikliğe uğramış dosyaları seçiyor ve onları başka bir dosya dizinine taşıyor. Aynı klasörde yer alan diğer dosyalar oldukları gibi bırakılıyor ve bu şekilde meydana gelebilecek herhangi bir karışıklığın önüne geçilmiş oluyor.

Programın kullanımı son derece basit ve bu sayede işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ana ekran üzerinden kaynak ve hedef klasörleri seçebiliyoruz. Elbette buna ek olarak dosyalara dair önemli bilgileri de filtreleme şansına sahibiz. Bu seçenekler arasında tarih ve süre gibi özellikler var. Yapılabilecek tüm işlemlerin aynı ekranda toplanmış olması muhtemel karışıklıkların önüne geçiyor. Daha önce bu tarz bir program kullanmamış kişiler bile TSR Copy Changed Files’ı sorunsuzca kullanabilir.

İşini iyi yapan ve dosya taşıma işlemleri esnasında herhangi bir soruna yol açmayan TSR Copy Changed Files özel ve iş yaşantısında sık sık dosyalarla işlem yapan kullanıcıların işini büyük ölçüde kolaylaştıracak bir yazılım.

Programın Resimleri
En Çok İndirilenler
 • Programin Resimleri
 • Yapılan Yorumlar